Update #14

Witam wszystkich graczy. Lista zmian z ostatnich dni miała być ogłoszona w news tickerze, ale jest ich wystarczająco, by napisać zwykłego newsa.

1. Ulepszyliśmy nieznacznie loot aktualnych customowych bossów oraz dodaliśmy kolejnego - Dharaliona.

2. Rozszerzyliśmy ofertę Toma o kolejne brakujące przedmioty, a u niektórych NPC pojawiły się w ofercie kolorowe plecaki.

3. Od obecnej edycji odkąd został już tylko jeden świat można zauważyć wzrost graczy. Wraz z zespołem serwera jesteśmy wdzięczni graczom, za docenianą pracę wkładaną w rozwój serwera, co właśnie przekłada się na listę graczy, których to codziennie jest nawet ponad 20 osób! Wykres online został także podwyższony, ponieważ obecna skala okazała się niewystarczająca. Nie zamierzamy zmniejszać tempa prac (jedynie z moją przerwą na ślub i wyjazdem miodowym) i dalej z Waszą pomocą będziemy rozwijać mapę, questy, poradniki i cały serwer.

Niestety więcej graczy == więcej botów (tych na AFK), lecz mogę zapewnić Was, że kontrole będą częstsze, a kary bardziej dotkliwe (szczególnie te podczas kontroli w nocy). Customowego klienta nie będzie, nie będzie też automatycznych systemów do weryfikowania, ponieważ każdy przypadek jest inny i wymaga innego podejścia, a w mojej opinii maszyny nie da się nauczyć ludzkich zachowań i reakcji.

Oprócz tego poprawiliśmy kilka innych rzeczy (błąd z loterią zostanie poprawiony przy kolejnym server save), a obecnie pracujemy nad taskami, które mam nadzieję pojawią się na dniach na serwerze.