Zamknięcie Hegery

Witam drogich graczy. Rookgaard w pierwotnym założeniu miał być serwerem z edycjami co 2 miesiące, a po zakończeniu każdej z nich postacie miały być przenoszone na zbiorczy serwer, aby gracze mogli dalej kontynuować swoją przygodę jeśli tego by chcieli. W tym celu na początku powstała Legera i Hegera, aby na żywo przekonać się jaki experience rate zostanie lepiej przyjęty - niższy czy wyższy. Jako, że graczy nieznacznie więcej było na Hegerze, ten właśnie serwer pozostał, a wszystkie postacie przenieśliśmy na Fixerę.

Jak pokazało życie gracze przywiązali się mocno do swoich postaci, a experience rate zszedł na dalszy plan, co dobitnie pokazuje codzienna liczba graczy na Hegerze. W związku z tym Hegera zakończy swój żywot po drugiej edycji i pozostanie jeden intensywnie rozwijany serwer - Fixera. Tak jak 2 miesiące temu, tak i tym razem zostaną przeniesione wszystkie postacie z Hegery na Fixerę, po wcześniejszym przeliczeniu doświadczenia do warunków tam panujących, jednak tym razem przenosiny będą dotyczyć jedynie postaci z co najmniej 30 poziomem.

Aby jednak hucznie pożegnać erę serwerów edycyjnych, oficjalne zamknięcie Hegery nastąpi 22 kwietnia równo w południe i rozpocznie się proces przenoszenia postaci, a już 23 kwietnia także w południe Hegera przez tydzień stanie się serwerem z mnożnikiem doświadczenia 999x, aby można było łatwiej przetestować wszystkie questy i zwiedzić zakamarki mapy.

Do zobaczenia w grze!