Spóźnionych Wesołych Świąt

Z okazji kończących się już Świąt Wielkanocy pragnę wszystkim złożyć najserdeczniejsze życzenia. Wpis pojawia się dopiero dziś, ponieważ jak spora część z Was, także wyjechałem do rodziny, a z racji wprowadzonych przez siebie zabezpieczeń nie miałem dostępu do części administracyjnej serwera spoza swojego domowego komputera.

Aby jednak podtrzymać świąteczną atmosferę na serwerze jeszcze przez kilka dni od jutrzejszego server save przez 3 dni będzie podwójny exp (od 18.04 06:00 do 21.04 06:00) na obu serwerach, z królików będą wypadały kolorowe jajka oraz będzie przygotowana jeszcze jedna drobna niespodzianka.

Chciałbym od razu przedstawić dalsze losy Rookgaardu. Hegera nie będzie dłużej przedłużana, więc od 1 maja będzie już tylko jeden stały serwer - Fixera. Wszystkie postacie z Hegery pod koniec edycji zostaną przeniesione na Fixerę, po wcześniejszym przeliczeniu na niższy experience rate jaki tam panuje - odpowiedni ranking postaci po przeniesieniu pojawi się w przyszłym tygodniu. Nie oznacza to jednak, że będziemy prowadzić już tylko jeden serwer - równocześnie zaczniemy pracę nad serwerem w wersji 10.9X+ tak, że docelowo będą działały równolegle dwa - 8.60 i 10.9X+. Nowy serwer, tak jak niegdyś ten, zostanie poprzedzony beta-testami aby wyłapać wszystkie błędy, o czym wszystkich poinformujemy w oddzielnym wpisie.

Dziękujemy, że wciąż jesteście z nami, za wszelkie cenne porady i wskazówki i liczymy na dalszą, tak ochoczą grę, rozwijamy się nieustannie dla Was :)