Update #3.1

Witajcie. W dzisiejszym update wrzucona została jedynie poprawka do Tarika. Zimno daje mu się we znaki, lata już nie te co kiedyś, więc zdarzają mu się pomyłki. Biedaczek sprawdzał, czy gracz kupujący los posiada go jedynie przed 21, więc wystarczyło zgłosić się do niego przed tą godziną, poprosić o ticket, a gdy system wylosował liczby po prostu mu je podać, a on je zapisywał i od razu wręczał główną nagrodę. Na szczęście dostał nowy zegarek oraz szkła kontaktowe, więc taka sytuacja nie powinna mieć już miejsca.

Tak by się skończyła ta pozytywna historia, gdyby nie to, że niestety są osoby wykorzystujące takie słabości do osiągnięcia własnych korzyści. Taką osobą był Sined, który od około tygodnia wykorzystywał ten błąd i wzbogacał się o punkty do sklepu na stronie, kupując scyzoryk oraz 6x stamina potion. Postać została usunięta, jako że gracz w/w błąd wykorzystywał od około 7 dni.

Serwer jest cały czas w trakcie rozwijania, wiele rzeczy dodaję po północy, bo chcę jak najszybciej dodać jak najwięcej rzeczy i, jak to człowiekowi, zdarzają mi się pomyłki. Dlatego apeluję do was, by wszelkie błędy, zwłaszcza tak poważne jak ten zgłaszać prosto do mnie, czy to przez PW, wiadomość na Game-chacie, FB, forum, mailem lub do kogoś z załogi, aby nam wszystkim grało się lepiej.

W tym tygodniu mam nadzieję uda mi się dodać Postmana, skrzynki zostaną schowane za drzwiami questowymi, pojawią się pkt do sklepu za udział w najazdach, blessy oraz NPC od addonów.

Do usłyszenia i zobaczenia w grze.