Forum - Odrzucone - błąd

Odpowiedzi: 1, ostatnia odpowiedź: 16-03, 15:12

Avatar
jahu997

postów: 8
ranga: użytkownik
znalazłem jeden błąd u tarika na wyspie santa a mianowicie kupuje u niego loterie np rano ale wieczorem dopiero jest losowanie i dopiero na nastepny dzien sprawdzam na stronie jakie liczby byly (tak jak w tv nie obejrzalem to w telegazecie sprawdze) i blad jest w tym ze ja mialem 1 cyfre dobrze wytypowana dzisiaj chce odebrac nagrode a tu boom pisze mi ze losowanie jest o 21:00 inaczej mowiac to jest oszukane. po drugie w prawdziwym totolotku jest tak kupujesz kupon z wytypowanymi cyframi czekasz na losowanie lub sprawdzasz w telegazecie a jezeli cos wygrales to dopiero mozna odebrac na drugi dzien
14-03, 10:02
Avatar
gubihe

postów: 53
ranga: administrator
Idąc dalej, powinienem zrobić możliwość wielokrotnego kupowania losów, wprowadzić grę systemem, losowania przeprowadzać we wtorki, czwartki i soboty, a liczb powinienem losować 6 z 49, a nie jak obecnie 3 z 10. I oczywiście mieć komisję gier i zakładów, która nadzorowała by przebieg losowania ;-)

Na serwerze jest jednak nasza wersja losowania, więc wszystko zostaje tak jak jest obecnie. Aktualnie Tarik o 7 rano zaczyna kolejny dzień pracy i nie ma już głowy do weryfikacji wyników losowania z poprzedniego dnia, musi się przygotowywać na falę kolejnych graczy żadnych wygranych. Jeśli znajdę chwilę czasu w przyszłości, to dodam możliwość dodatkowo sprawdzenia wyników z poprzedniego dnia, jednak póki co, to także zostaje bez zmian - jeśli ktoś bierze udział w loterii, gdzie szansa wygranej jest naprawdę wysoka, to byłoby zbyt dużym ułatwieniem dodanie takiej opcji teraz.
16-03, 15:12
powrót Wątek zamknięty