Forum - Błędy i propozycje - Propozycja rozwoju systemu tworzenia przedmiotów.

Odpowiedzi: 2, ostatnia odpowiedź: 10-02, 14:44

Avatar
Pseudo

postów: 1
ranga: użytkownik
Dzień dobry.
W związku z tym, że niedawno na naszym serwerze zawitał system craftingu, który niestety całkowicie ignoruje przedmioty służące do walki na dystans. Wspiera natomiast wszelkie topory, których używa większość "graczy-botów" i zwykłych uczciwych graczy.
W ramach urozmaicenia rozgrywki mam propozycję dotyczącą rozwoju tego systemu.
Proponuję dodać możliwość uzyskiwania "some wood" z drzew poprzez użycie na nich "small axe" . Następnie dodanie możliwości tworzenia następujących przedmiotów, takich jak choćby podstawową amunicję tzn. "arrow", "sniper arrow", "bolt" i "piercing bolt" oraz "hunting spear", "viper stars", "Throwing Star". Do wytwarzania poszczególnych przedmiotów powinny służyć nowe schematy. Co dotyczy wszelkich przepisów, powinny one być dopasowane (być w stylu dobrego rpg), to znaczy strzały powinno się wytwarzać z drewna, ewentualnie z trzcin albo bambusu oraz z odpowiednich kryształów itp.
Uważam, że dodanie powyższych zmian do rozgrywki, nie ułatwi jej za bardzo, ponieważ i tak dużo graczy gra afk na bocie i z tego nie będą korzystać. (Skąd wiem, że są tacy gracze? Wystarczy sprawdzić listę zgonów tzn. wysokopoziomowi gracze giną od słabych potworów typu minotaur, rotworm itp.)
Pozdrawiam Was i życzę miłej gry.
05-02, 15:09
Avatar
Heberlonxp20

postów: 8
ranga: użytkownik
popieram. bardzo brakuje takich elementow ale to dotyczy nie tylko broni.mozna by wprowadzić również inne przydatne rzeczy lub laczenie dwóch rzeczy w jedna.
08-02, 21:00
Avatar
Tugaon

postów: 4
ranga: moderator
Pomysł nie jest zły :) Mówiąc szczerze to rozwój systemu jest nadal w planach i na pewno takie rzeczy się pojawią, więc prosimy czekać.
10-02, 14:44